Hlavní strana FACEBOOK Poháry Hořice

I+H CUP - Souteže jednotlivců

Ve Vámi zvoleném a dodržovaném termínu turnaje, se každý týden odehraje jedno kolo turnaje. (např. každou středu od 18.00 hod., místo konání Nalejvárna Bobšov). Celá sezóna I+H Cupu je rozdělena na podzimní a jarní část. Každá část se skládá ze 16 turnajů. Tj. za celou sezónu 32 turnajů.

K postupu hráče do finálového turnaje je nutné se v některé z jeho 2 částí umístit do 6. místa, která zaručují postup do finálového turnaje, bez ohledu na počet odehraných turnajů.

V průběhu celé sezóny se na základě odevzdávaných herních plánů (pavouků) počítá jak Místní žebříček, tak i Celkový žebříček do kterého jsou započítávány všechny odehrané turnaje I+H Cup OPEN ve všech provozovnách, turnaje MASTERS, GRAND a OPEN OBLASTI

Na konci každé části (po odehrání 16-ti turnajů) vznikne konečný místní žebříček, podle kterého se hráči nominují do finálového turnaje.

Garantovaný postup má z každé provozovny prvních šest hráčů z Místního žebříčku v každé části. Pokud se hráči v obou částech na prvních místech opakují, postoupí hráči v žebříčku za nimi.