Hlavní strana FACEBOOK Poháry Hořice

Žebříček hracího místa - I+H CUP jednotlivci

Letní I+H Cup 2020 Nároďák Jaroměř Léto
ke dni 30.07.2020
Poř.Hráč DružstvoTurnajůBodů
1. Ptáček Rudolf Nároďák Jaroměř 11 1440
2. Jakl Jiří Nároďák Jaroměř 10 1080
3. Podmanický Ctibor Nároďák Jaroměř 11 1020
4. Dočekal Hynek Nároďák Jaroměř 6 980
5. Holub David Nároďák Jaroměř 6 960
6. Andrejs Jaroslav Nároďák Jaroměř 8 860
7. Hnídek Jan Nároďák Jaroměř 9 820
8-9. Rafael Ján Nároďák Jaroměř 6 780
8-9. Jakl Filip Nároďák Jaroměř 8 780
10. Jakubský Pavel Nároďák Jaroměř 7 680
11-12. Varadiová Monika Nároďák Jaroměř 10 660
11-12. Kugler Roman Nároďák Jaroměř 7 660
13. Vajda Pavel Nároďák Jaroměř 8 600
14-15. Šubjak Michal Nároďák Jaroměř 7 560
14-15. Ptáčková Kateřina Nároďák Jaroměř 6 560
16. Petera Ondřej Nároďák Jaroměř 3 540
17-18. Baláž Jiří Nároďák Jaroměř 2 380
17-18. Richter Jan Nároďák Jaroměř 4 380
19-20. Korelus Jiří Nároďák Jaroměř 2 340
19-20. Plodková Kateřina Nároďák Jaroměř 4 340
21. Školník David Nároďák Jaroměř 3 300
22-23. Hašek Karel Nároďák Jaroměř 4 240
22-23. Košík Standa Nároďák Jaroměř 3 240
24-26. Seifert Míra Nároďák Jaroměř 2 200
24-26. Ulrich Michal Nároďák Jaroměř 1 200
24-26. Rudelová Zdena Nároďák Jaroměř 4 200
27-29. Dvořáček Jan Nároďák Jaroměř 1 180
27-29. Vlasák Jan - 1 180
27-29. Moskal Jindřich Růžovka Jaroměř 2 180
30-31. Luňák Radek Nároďák Jaroměř 2 160
30-31. Jakl Lukáš Nároďák Jaroměř 3 160
32-33. Voltrová Eva Nároďák Jaroměř 2 140
32-33. Škoda Marcel Nároďák Jaroměř 2 140
34-37. Tomek Josef Nároďák Jaroměř 2 120
34-37. Zahálka Lukáš Nároďák Jaroměř 1 120
34-37. Mrázek Vašek Nároďák Jaroměř 2 120
34-37. Baloun Fanda Nároďák Jaroměř 1 120
38-40. Rudelová Nikola Nároďák Jaroměř 2 100
38-40. Veselý Áda Nároďák Jaroměř 1 100
38-40. Sehnoutka Lukáš Nároďák Jaroměř 1 100
41-45. Bukač Vladimír Nároďák Jaroměř 1 80
41-45. Formanová Denisa Nároďák Jaroměř 1 80
41-45. Havel st. Martin Nároďák Jaroměř 1 80
41-45. Demuthová Kateřina Nároďák Jaroměř 1 80
41-45. Škoda Martin Nároďák Jaroměř 1 80
46-49. Bukač Ondřej Nároďák Jaroměř 1 60
46-49. Mráček - Nároďák Jaroměř 1 60
46-49. Remis Lukáš Nároďák Jaroměř 1 60
46-49. Rusler Roman Nároďák Jaroměř 1 60
50-53. Křížek - Nároďák Jaroměř 1 40
50-53. Bradáč Milan Nároďák Jaroměř 1 40
50-53. Piroutková Veronika Nároďák Jaroměř 1 40
50-53. Novotný Martin Nároďák Jaroměř 1 40
54. Kropáčková Natála Nároďák Jaroměř 1 20