Hlavní strana FACEBOOK Poháry Hořice

Žebříček hracího místa - I+H CUP jednotlivci

I+H Cup 2019/2021 Nároďák Jaroměř 2.kolo
ke dni 12.10.2020
Poř.Hráč Hrací místoTurnajůBodů
1. Jakl Jiří Nároďák Jaroměř 16 2560
2. Ptáček Rudolf Nároďák Jaroměř 15 2060
3. Jakl Filip Nároďák Jaroměř 15 1520
4. Podmanický Ctibor Nároďák Jaroměř 13 1340
5-6. Škoda Marcel Nároďák Jaroměř 11 1300
5-6. Baláž Jiří Nároďák Jaroměř 8 1300
7. Rafael Ján Nároďák Jaroměř 11 1220
8. Hnídek Jan Nároďák Jaroměř 11 1020
9. Varadiová Monika Nároďák Jaroměř 14 1000
10. Andrejs Jaroslav Nároďák Jaroměř 10 980
11. Ptáčková Kateřina Nároďák Jaroměř 8 780
12. Moskal Jindřich Růžovka Jaroměř 8 760
13. Baloun Fanda Nároďák Jaroměř 8 700
14. Holub David Nároďák Jaroměř 4 620
15. Jakl Lukáš Nároďák Jaroměř 7 600
16. Jakubský Pavel Nároďák Jaroměř 4 560
17-18. Tomášů Michal Nároďák Jaroměř 3 540
17-18. Hašek Karel Nároďák Jaroměř 8 540
19-20. Bradáč Milan Nároďák Jaroměř 4 460
19-20. Seifert Míra Nároďák Jaroměř 3 460
21. Voltrová Eva Nároďák Jaroměř 6 440
22. Baláž Martin Bělá u Pecky 5 380
23. Košík Standa Nároďák Jaroměř 4 360
24. Školník David Nároďák Jaroměř 2 340
25-26. Adam Jaroslav Nároďák Jaroměř 4 320
25-26. Vlasák Jan - 2 320
27. Kugler Roman Nároďák Jaroměř 3 300
28. Helešic Ondřej Nároďák Jaroměř 3 260
29-31. Vajda Pavel Nároďák Jaroměř 3 240
29-31. Valášek Jarda Růžovka Jaroměř 4 240
29-31. Hynek Richard Nároďák Jaroměř 3 240
32-34. Tomek Josef Nároďák Jaroměř 3 200
32-34. Rudelová Nikola Nároďák Jaroměř 3 200
32-34. Havel st. Martin Nároďák Jaroměř 1 200
35. Morávková Nikola Růžovka Jaroměř 3 180
36. Kleandr Jan Nároďák Jaroměř 1 160
37-38. Vanžura Jiří Nároďák Jaroměř 1 140
37-38. Bukač Vladimír Nároďák Jaroměř 1 140
39-40. Faltus Libor Nároďák Jaroměř 1 120
39-40. Crkel Matyáš Nároďák Jaroměř 2 120
41. Havel ml. Martin Nároďák Jaroměř 1 100
42. Šubjak Michal Nároďák Jaroměř 1 80
43-44. Bukačová Piroutková Veronika Nároďák Jaroměř 1 60
43-44. Červinka Daniel Nároďák Jaroměř 1 60
45. Rudelová Zdena Nároďák Jaroměř 1 40